skip to Main Content

PUSLAPIO PRIVATUMO POLITIKA

BENDRA INFORMACIJA

Svetainės Duomenų valdytojas: UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas Turtas, Geležinio Vilko g. 18a, Vilnius 08104, Įmonės kodas – 111645042, PVM mokėtojo kodas – LT116450411, Tel.: (8 5) 2109 700, El. paštas: info@ober-haus.lt

Šia privatumo politika nustatome Jūsų duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis šia Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir nepaisant to, kokį įrenginį naršymui naudojate.

Kiekvieną kartą lankydamas interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis.

Patvirtiname, kad Jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

Tiesiogiai Jūsų pateikiama informacija pildant užklausos formą:

 • Jūsų vardas, pavardė;
 • Telefono numeris;
 • Elektroninio pašto adresas.

Informacija, kaip naudojate mūsų svetainę:

Mes renkame informaciją, kuri atskleidžia svetainės naudojimo ypatumus (įėjimo adresą, lankymosi laiką, naršyklės techninės specifikacijos, įrenginio tipą ir t.t.) arba automatiškai generuojama vizitų statistika.

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių:

Mes galime gauti informacijos apie Jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš Jūsų arba apie Jus. Informacijos apie Jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras „Facebook“ tinkle.

Kita mūsų renkama informacija:

Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie Jus, Jūsų įrenginį ar Jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su Jūsų sutikimu. Jūs galite rinktis nepateikti kai kurios informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis (pvz., išsiųsti užklausos formos).

JŪSŲ INFORMACIJĄ NAUDOJAME ŠIAIS TIKSLAIS

 • susisiekti su Jumis dėl konkrečios užklausos, kurią išsiuntėte iš mūsų svetainės;
 • įvertinti, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine, kad galėtume ją patobulinti;
 • siųsti naujienlaiškius (jei juos užsiprenumeravote), pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir Jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą);
 • apibendrintos, nuasmenintos svetainės lankomumo statistikos kaupimui;
 • kitais atvejais – tik su Jūsų sutikimu.

Tačiau, Jūs turite teisę nesutikti ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.

JŪSŲ INFORMACIJĄ ATSKLEIDŽIAME

Įsipareigojame neperduoti Jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jei yra Jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
 • teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas Jūsų užsisakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
 • institucijoms, pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką.

KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Kad apsaugotume informaciją apie Jus, duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

SLAPUKAI

Interneto svetainėje pateikiame tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda įstaigai atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie lankytojų skaičių.

Mūsų svetainėje naudojamų slapukų aprašymai

 • Slapukai, kuriuos naudoja „Google Analytics“ kaip stebėjimo įrankis, siekiant patikrinti ir optimizuoti naudotojų elgesį – __ga, __gid, __gat, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv. Galiojimo laikas – nuo 10 min iki 2 m.
 • „Facebook“ pixel slapukas naudojamas pakartotinei rinkodarai – fr, FB_PIXEL_ID. Galiojimo laikas – nuo 1 iki 3 mėn.
 • Slapukas skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas – PHPSESSID. Galiojimo laikas – iki interneto svetainės lango uždarymo.
 • Slapukas naudojamas informacijai apie slapukų politikos sutikimą išsaugojimą – cookie_notice_accepted. Galiojimo laikas – 1 m.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus

Kai naudojate naršyklę, įstaigos interneto svetainėje galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite naršyklės žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi.

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Todėl, jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis į Duomenų valdytoją: UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas Turtas, Geležinio Vilko g. 18a, Vilnius 08104, Įmonės kodas – 111645042, PVM mokėtojo kodas – LT116450411, Tel.: (8 5) 2109 700, El. paštas: info@ober-haus.lt

Visada maloniai laukiame!

Turite klausimų? Parašykite mums:

Sandra Grinkienė

+370 685 87 595
info@luksinesnamai.lt

[]
1 Step 1
Privatumo politika
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Visada maloniai laukiame!

Turite klausimų? Parašykite mums:

[]
1 Step 1
Privatumo politika
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder